سیستم کاریابی Jobs


اغلب افراد در این فکر بودند که یک وب سایت کاریابی ایجاد کنند اما بیشتر اوقات از نبودن اسکریپت های فارسی در این زمینه ، رنج میبردندو از کار منصرف میشدند. اما در زمان حال می توانید با استفاده از نسخه فارسی شده JS Jobs اقدام به ایجاد یک وب سایت کاریابی آنلاین نمایید.

ادامه مطلب...

پلاگین جامعه ساز مجازی برای جوملا جوملا دارای یک جامعه ساز مجازی می باشد به اسم CB یا (Community Builder) که ساخت پروفایل های حرفه ای و راه اندازی یک جامعه مجازی را امکان پذیر میکند.

سایت های مانند: (face book) را با افزونه های متعددی که برای (Community Builder) عرضه شده میتوان ایجاد کرد.

ادامه مطلب...

گالری تصاویر

 

SIGEمخفف شده عبارت Simple Image Gallery Extended می‌باشد که به معنای گالری تصاویر توسعه یافته ساده و سریع می‌باشد. گالری تصویر محتوایی SIGE یک پلاگین قدرتمند برای ساخت گالری تصاویر، در محتوا یکی از قدرتمندترین پلاگین‌ها می‌باشد.

ادامه مطلب...

google+1اشتراک‌گذاری مطالب در گروه های اجتماعی میتواند در بازدید از سایت شما موثر باشد. گوگل پلاس سرویسی که توسط وبسایت محبوب گوگل ارائه شده است . یکی از مهمترین سیستم‌های شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

 استفاده از این پلاگین آسان می باشد وبه راحتی می توانید برای مطالب خود کلید مثبت یک را قرار دهید.

ادامه مطلب...

دانلود پلاگین Auto purge chache

 سیستم ذخیره ساز جوملا برای کارایی بیشتر به پایگاه داده در سایت‌های با آمار بازدید فراوان استفاده می‌شود.سیستم ذخیره ساز طبق دوره‌های زمانی مشخص صفحات جدید را ایجاد می‌کند و صفحات قبلی را به طور خودکار از بین نمی برد. این کار از طریق منوی موجود در مدیریت توسط مدیریت سایت انجام میشود.
اگر زمانی مدیریت سایت فراموش کند سایت قطعا دچار مشکل میشود! بهترین پیشنهاد برای این رخداد استفاده از سیستم‌های خودکار است تا این فایل‌ها را از بین ببرد.

ادامه مطلب...