آموزش html

منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

آموزش html به صورت مرحله به مرحله در چند جلسه کوتاه آشنایی با مقدماتی از تگ های مختلف یادگیری خیلی آسان به صورت رایگان,یادگیری html بسیار ساده و آسان می باشد اگرعلاقه مندبه  یادگیری هستین این ویدئو را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...

آموزش برنامه نویسی به صورت گام به گام با زبان سی شارپ

تولید شده توسط (lynda.com) و منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

ویدئو آموزش سی شارپ مناسب برای افرادی برای که در ابتدای یادگیری برنامه نویسی هستند و قصد دارند با زبان #C برنامه های کوچکی را نوشته و پیاده سازی نمایند همچنین این ویدئو برای برنامه نویسانی هم که بصورت حرفه ای برنامه نویسی میکنند یک یادآوری کاملا مفید است. دراین ویدئو با مراحل ایجاد یک پروژه در محیط ویژوال آشنا خواید شد.برای یادگیری سریع وآسان این ویدئو را مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

آموزش html5

تولید شده توسط (lynda.com) و منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

این ویدئو آموزشی html5 به معرفی و توضیح تگ و کد بخش نوشته و متن html 5 و xhtml که شامل نحوه نمایش کلمات bold، متنهای underline ، پاراگراف ها، رفتن به خط دیگر و … می باشد می پردازیم آموزش5 html با کدهای xhtml و اشاره ای به html وxhtml در این ویدئو می باشد .یادگیری آسان به صورت مرحله به مرحله بدون هزینه ای  در چند جلسه کوتاه برای کسب اطلاعات بیشتر این ویدئو را تماشا کنید.

ادامه مطلب...

آموزش برنامه نویسی php

تولید شده توسط (smstehrany.com) و منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

آموزش برنامه نویسی php به صورت گام به گام از مبتدی تا پیشرفته. PHP یک زبان برنامه نویسی اسکریپت( open source) است که برای طراحی برنامه های تحت وب سمت سرور ( Server Side ) ، به کار می رود . سمت سرور بودن به این معناست که صفحات PHP ابتدا توسط سرور PHP ( که می تواند از نوع Apache یا IIS ) باشد ، پردازش شده و سپس خروجی به صورت کدهای HTML و جاوا اسکریپت ، برای اجرا به مرورگر کامپیوتر کاربر ارسال می شود . به عبارت دیگر وظیفه اجرای صفحات PHP به عهده کامپیوتر سرور وب هاست سایت آن می باشد . ( برخلاف HTML یا جاوا اسکریپت که اجرای آنها توسط خود مرورگر کاربر انجام می شود ) .

ادامه مطلب...

آموزش ترفند های فتوشاپ

تولید شده توسط ( BigETek.com )منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

فتوشاپ از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که با این ویدئو آموزشی تقریبا با بیشتر بخش ها آشنا می شوید این یادگیری در بالا رفتن سرعت تاثیر زیادی دارد معمولاً فتوشاپ را با بخش‌های کلی تقسیم می‌کنند به این دلیل که امر آموزش آن به مراتب ساده‌تر از قبل می‌شود. اما یکی از این بخش‌ها، همان پنل‌های فتوشاپ است. آیا می‌دانید پنل در فتوشاپ چیست؟ اگر نمی‌دانید، حتما این ویدئو آموزشی را تماشا کنین. پنل‌ها جعبه‌هایی از ابزارها و تنظیمات مختلف هستند که به ما اجازه انجام برخی از امور را می‌دهند. دستوراتی که درون یک پنل وجود دارد، همگی برای انجام یک وظیفه‌ی خاص کنار هم گردآوری شدند. یعنی در ارتباط با هم عمل می‌کنند. مثلاً پنل رنگ‌ها (Color) را در نظر بگیرید که برای انتخاب رنگ و کمک به شما برای تعیین شاخص‌های رنگی سند خود کاربرد دارند. پس این پنل مخصوص رنگ است. برای تمامی کارهایی که شما در فتوشاپ می‌توانید انجام دهید، یک پنل آماده شده است.

ادامه مطلب...