روند سفارش در ایفانت     برای مشاهده قیمت های طراحی سایت کلیک کنید     برای اینکه بدانید برتری ایفانت نسبت به رقبا چیست کلیک کنید     برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید     برای برآورد هزینه یا ثبت سفارش کلیک نمایید     برای اینکه بدانید چطور می شود به خرید اینترنتی از ایفانت اعتماد کرد کلیک کنید

سفارش ساخت برنامه اندروید - طراحی اپلیکیشن اندروید - نسخه اندروید سایت

سفارش ساخت برنامه اندروید - طراحی اپلیکیشن اندروید - نسخه اندروید سایت.

پس از آنکه تاثیرات سیستم اندروید بر تکنولوژی به وفور در جامعه دیده شده شرکت ایفانت هم تصمیم گرفته که خدماتی در زمینه اندروید مانند ساخت برنامه ها و اپلیکیشن های اندرویدی , ساخت نسخه اندروید سایت و ... بپردازد.

خب در مرحله اول به این می پردازیم که اندروید چیست .

اندروید ،(android) سیستم عامل گوگل (نوشته شده بر حسب زبان برنامه نویسی جاوا) مخصوص تلفن همراه و تبلت و به تازگی تلویزیون و ساعت مچی است که به صورت متن باز و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید قرار می‌گیرد ، همینطور ، اندروید بر پایه لینوکس استوار است.

بنابر ترجمه واژه‌نامهٔ کمبریج، اندروید این‌گونه تعریف شده است: «یک ربات که به گونه‌ای ساخته شده تا شکل ظاهری شبیه به انسان داشته باشد.» اگر روبات را در زبان فارسی انسان نما بنامیم، شاید بتوان نزدیک‌ترین معنی در زبان فارسی به اندروید را شبه انسان دانست.

برنامه ها یا اپلیکیشن های اندروید (android application) : برنامه هایی هستند که روی سیستم عامل اندروید که در حال حاضر روی انواع گوشی های هوشمند (smart phone) فعال است نصب می گردند .

شما از طریق این خدمات ما می توانید به سفارش برنامه های اندروید بپردازید .

سفارش ساخت برنامه اندروید

در بخش بعدی خدمات ما ساخت نسخه اندروید سایت ارائه می گردد. و این به چه معنی است فرض کنید شما یک وب سایت پربازدید و کارآمد دارید .

و این را هم می دانید که استفاده از اینترنت توسط گوشی های هوشمند در اینترنت رشد بسیار چشمگیری داشته . خیلی از کاربران همیشگی شما تمایل دارند که از طریق یک اپلیکشن وب سایت شما را مشاهده و از خدماتتان استفاده کنند .

بنابراین ما در این قسمت سایت شما را تحویل گرفته , آنالیز کرده و شروع به ساخت نسخه اندرویدی آن می کنیم .

برای سفارش به قسمت ارتباط با ما مراجعه کرده یا با شماره های تماس موجود در سایت تماس بگیرید .