روند سفارش در ایفانت     برای مشاهده قیمت های طراحی سایت کلیک کنید     برای اینکه بدانید برتری ایفانت نسبت به رقبا چیست کلیک کنید     برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید     برای برآورد هزینه یا ثبت سفارش کلیک نمایید     برای اینکه بدانید چطور می شود به خرید اینترنتی از ایفانت اعتماد کرد کلیک کنید

سایت های خاص

طراحی سایت مراکز عمل بینی کاشت مو و عمل زیبایی

با توجه به رشد روز افزون مراجعه به مراکز زیبایی در کشور ما مراکز زیبایی که خدمات عمل بینی و دماغ , کاشت مو و گونه , پروتز و ... را انجام می دهند نیاز به معرفی شدن در اینترنت و فضای مجازی دارند.

این مراکز با داشتن یک وب سایت هم می توانند خدمات خود را به خوبی به مردم معرفی کنند و هم با مراجعین خود از طریق وب سایت ارتباط برقرار کنند.

در همین راستا شرکت ایفانت اقدام به طراحی سایت برای این مراکز کرده و تا الان نمونه های موفقی هم به اجرا درآمده است.که می توانید با مراجعه به صفحه نمونه کارها آنها را مشاهده نمایید .

 

حال به توضیح عمل های زیبایی و معانی و مفاهیم آن می پردازیم.

جراحی زیبایی، به اعمال جراحی پزشکی می‌گویند که برای تغییر و زیباسازی یا رفع آسیب‌های ظاهری بخشی از صورت یا بدن انجام می‌شود. این نوع جراحی شامل موارد بسیار زیادی از جمله موارد زیر است:

    جراحی بینی
    جراحی مؤنث‌سازی چهره
    جراحی زیبایی پستان
    برجسته سازی گونه‌ها
    برجسته سازی لب‌ها
    رفع افتادگی پلک‌ها
    افزایش قد

به طور کل و بسیار دقیق تر می‌توان جراحی زیبایی (پلاستیک و لیزر) را به شاخه‌های زیر تقسیم کرد:

۱-زیبایی صورت:

    بیوتیفکیشن
    لیفت صورت و گردن
    لیفت پیشانی و ابرو
    جراحی پلاستیک پلک (بلفاروپلاستی)
    تزریق چربی
    زیبایی خطوط صورت
    زیبایی لب
    فیلرها (پرکننده‌ها و ژل‌ها)
    بوتاکس
    تزریق پلاکت PRP
    چین و چروک و اافتادگی صورت

۲-زیبایی غبغب و گردن

    درمان غبغب و گردن با لیپولیز لیزری
    درمان غبغب و گردن با عمل
    درمان غبغب و گردن با بوتاکس و فیلرها

۳-زیبایی شکم - پهلو و پشت

    لیپولیزر توسط MPX
    کوچک کردن شکم (جراحی پلاستیک شکم)
    لیپوابدومینوپلاستی
    لیزرلیپواسکالچر با اسمارت لیپو MPX


4-زیبایی بازو و ران‌ها

    لیپولیز بازوها
    عمل جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی)
    لیپولیز لیزری رانها
    عمل جراحی زیبایی رانها (لیفت ران – Thigh Lift)

طراحی سایت مراکز مهاجرت به استرالیا و کانادا

با توجه به رشد روز افزون مهاجرت دفاتر زیادی در ایران تحت عناوین دفترهای مهاجرت راه اندازی گردیدند.از آنجایی که این دفاتر خیلی نمی توانند در محیط فیزیکی خود را معرفی کنند نیاز به داشتن یک وب سایت و معرفی خود در اینترنت و فضای مجازی هستند.

در همین راستا شرکت ایفانت اقدام به طراحی دفاتر خدمات مهاجرت می نماید.و نمونه های موفقی هم در این زمینه طراحی کرده است که با مراجعه به صفحه نمونه کارها می توانید آنها را مشاهده نمایید .

بیشتر این مراکز در زمینه های مهاجرت به استرالیا , مهاجرت به کانادا و مهاجرت به اروپا فعال هستند .

حال به تعریف معنی و مفهوم مهاجرت می پردازیم .

مهاجرت عبارت‌است از جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی. مردم معمولاً به دلیل دور شدن از شرایط یا عوامل نامساعد دورکننده‌ای مانند فقر، بیماری، مسائل سیاسی، کمبود غذا، بلایای طبیعی، جنگ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌کنند. دلیل دوم می‌تواند شرایط و عوامل مساعد جذب‌کنندهٔ مقصد مهاجرت مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر و آزادی‌های سیاسی بهتر باشد.

اگرچه مهاجرت بشر برای مدت صدها هزار سال وجود داشته و دارد، «مهاجرت» در مفهوم مدرن به حرکت و کوچ افراد از یک ملیت- کشور به کشور دیگر، که در آنجا شهروند نیستند، محسوب می‌شود. مهاجرت به‌طور ضمنی به اقامت درازمدت با مهاجرت اطلاق می‌شود توریستها و بازدید کنندگان موقتی و کوتاه مدت به‌عنوان مهاجرت شناخته نمی‌شوند؛ اما با وجود این، مهاجرت فصلی کارگران و نیروی کار (به‌طور نمونه برای مدت کمتر از یک سال) اغلب به‌عنوان شکلی از مهاجرت بحساب می‌آیند. میزان جانی مهاجرت، درشرایط کامل بالا ولی در شرایط مرتبط پایین است. بر طبق آمار تخمینی سازمان ملل متحد در حدود ۱۹۰ میلیون مهاجر بین‌المللی در سال ۲۰۰۵ وجود داشته‌است، که ۳٪ از کل جمعیت دنیا را شامل می‌شود. ۹۷٪ بقیه جمعیت دنیا در کشورها و محلهایی زندگی می‌کنند که به دنیا آمده‌اند یا به‌طور خانوادگی زندگی کرده‌اند.

عقاید جدید در مورد مهاجرت به توسعه و پیشرفت مربوط می‌شود، مخصوصا در قرن نوزدهم میلادی به ملیت‌ها و کشورهایی با معیارهای مشخص شهروندی پاسپورت وکنترل دائم و مستمر مرزها وحدود و قانون ملیت وجود داشته‌است. شهروندی و تابعیت یک کشور- ملیت به یک نفر خارجی و بیگانه حق اقامت در آن کشور و منطقه می‌داد، ولی اقامت بخاطر مهاجرت منوط به شرایط بود که توسط قانون مهاجرت تعیین می‌شود. مهاجرت بدون تایید رسمی می‌تواند طبق این قوانین یک خلاف تلقی شود و حتی اگر آن به‌عنوان خلاف تعریف نشود، دولتها معمولاً برای مهاجرت غیر قانونی بازداشت و حبس تعیین می‌کنند. این ملیت ها- کشورها هم‌چنین مهاجرت را یک مورد سیاسی، با تعریف وطن و تابعیت اصلی یک ملت را که به عنوان میراث شراکتی نژادی و یا فرهنگی اصلی به‌شمار می‌آید، در بیشتر موارد مهاجرت شرایط نژادی و فرهنگی مختلفی پیدا می‌کند. این مسئله باعث تنش‌های اجتماعی ترس و واهمه از خارجی و برخورد و مقابله با هویت ملی وبومی، در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به حساب می‌آید.

کشورهای مهاجرپذیر نیز از نیروی کار مهاجران نفع می‌برند. بسیاری از کشورهای صنعتی برای گردش اقتصاد خود به نیروی کار ارزان مهاجرین نیاز دارند. مهاجران به‌ویژه در بخش‌های کشاورزی، ساختمان، رستوران‌داری و هتل‌داری، مراقبت از سالمندان، نظافت و خدمتکاری منازل مشغول به کار هستند. حتی در درون اتحادیه اروپا نیز انجام کار محدودیت‌های اقامتی برای بعضی از کشورها دارد و این امر رسماً به مهاجرت و کار غیرقانونی دامن می‌زند. در واقع در بحث‌های مربوط به مهاجرت غالباً چنین جلوه داده می‌شود که مهاجرین خود را به زور به جوامع مرفه‌تر تحمیل می‌کنند. در این میان نه تنها به علل مهاجرت، که ریشهٔ بسیاری از آنان، مناسبات اقتصادی جهانی است، اشاره نمی‌شود، بلکه در مورد منافع سرشاری که از راه مهاجرت قانونی و غیرقانونی نصیب سوداگران می‌گردد نیز سکوت می‌شود.

طراحی سایت تشریفات مجالس آتلیه و آرایشگاه عروس

با توجه به فراگیر شدن مراجعه مردم به مراکز تشریفات مجالس برای برگزاری مراسمات مثل مراسم عروسی و ... . مراکز تشریفات مجالس , مراکز آتلیه عروس , مراکز آرایشگاه عروس نیازمند به وب سایت برای ارتباط با مشتریانشان و نمایش نمونه کارهایشان هستند.

در همین راستا شرکت ایفانت اقدام به طراحی سایت برای این مراکز کرده و نمونه های موفقی هم به اجرا آورده است که می توانید در صفحه نمونه کارها مشاهده کنید .یکی از نمونه های موفق این طرح سایت منتو است.

 

 حال به توضیح معانی آرایشگاه و آتلیه می پردازیم .

آرایش به معنی افزودن است و در اصل، در برابر واژهٔ پیرایش قرار می‌گیرد که به معنی کم کردن است. امروزه، در اصطلاح عام، هر دو واژه در مورد زیبایی چهره یا بدن به کار می‌روند و به معنی عملیاتی هستند که ظاهر فرد (بیشتر روی و موی) را زیباتر جلوه دهد.

معمولاً در ایران آرایش برای بانوان و پیرایش برای مردان به کار می‌رود. آرایش و پیرایش اغلب در مکانی به نام سلمانی یا آرایشگاه توسط آرایشگر انجام می‌گیرد و لوازم آرایش نیز در فروشگاه‌هایی با همین عنوان یا در داروخانه‌ها فروخته می‌شود.

در ایران، آرایشگرهای رسمی باید دوره‌های فنی حرفه‌ای مربوطه را که مهمترین آنها دوره «آرایش - پیرایش» است، با موفقیت گذرانده باشند.

آتلیهٔ عکاسی (به انگلیسی: photographic studio) یک فضای کاری جهت عکاسی است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس، فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد.

طراحی سایت مراکز لوله بازکنی نظافت منزل تخلیه چاه جوشکاری

با توجه به رشد روز افزون شرکت های خدماتی از جمله مراکز نظافت منزل , تخلیه چاه , لوله بازکنی , جوشکاری سیار , نقاشی ساختمان و ... این مراکز نیازمند وب سایت هستند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و رزومه کاری خود را در آنجا به نمایش بگذارند .

در همین راستا شرکت ایفانت در زمینه خدمات منزل نمونه کارهای خوب و موفقی را اجرا کرده است که می توانید در صفحه نمونه کارها مشاهده نمایید.

حال به معنی و مفهوم خدمات می پردازیم.

خدمات یا سرویس(ها) به هرگونه فعالیت یا مزیت گویند که از یک طرف به طرف دیگر ارائه می‌شود و لزوماً نامحسوس است و مالکیت چیزی را به دنبال ندارد.∗

یک خدمت، فعالیت یا مجموعه‌ای از فعالیت‌های کم و بیش ناملموس است که معمولاً و نه لزوماً در تعاملات بین مشتری و کارکنان خدمات و یا منابع فیزیکی و یا کالاها و یا سیستم‌های عرضه‌کننده خدمات صورت می‌گیرد و به عنوان راه حلی برای مشکلات مشتری ارائه می‌شود.

خدمات در مقایسه با محصولات دارای تفاوت‌هایی است. زیتامیل و همکاران (۱۹۹۰) این تفاوت‌ها را به صورت ذیل مطرح می‌کنند:

    اکثر خدمات نا ملموس می‌باشند. از آن‌جا که خدمات غالباً در قالب عملکرد یا تجربیات به مشتری ارائه می‌شود، تعیین مشخصات فنی یا مهندسی برای آن‌ها به‌صورتی‌که در زمینه کالاهای ملموس و با هدف ایجاد یکنواختی در تولید متداول است، امکان پذیر نمی‌باشد. به‌همین دلیل شناسایی دقیق معیارهای که مشتریان برای ارزیابی کیفیت خدمات مورد توجه قرار می‌دهند کار چندان ساده‌ای نیست.
    خدمات ناهمگون و ناهمسان است. خدمات (به‌ویژه خدماتی که به مقدار زیادی از عملکرد نیروی انسانی بهره می‌برد) ناهمگون و ناهمسان می‌باشند. به بیان دیگر عملکرد کارکنان سازمان از یک تولیدکننده یا تولیدکننده دیگر، از یک مشتری با مشتری دیگر و حتی در یک روز با روز دیگر تفاوت دارد. از همین رو بر خلاف محصولات ملموس، استانداردسازی عملکرد کارکنان با هدف تضمین یکنواختی محصول عرضه شده به ندرت امکان‌پذیر است.
    تولید و مصرف خدمات به‌طور هم‌زمان رخ می‌دهد. مرحله تولید و مرحله مصرف بیشتر خدمات غیرقابل تفکیک می‌باشد. استفاده از خدمات اغلب در زمان عرضه خدمات انجام می‌شود. در اغلب موسسات خدماتی مشتری در همان محل تولید و عرضه خدمت حضور مستقیم دارد و فرایند تولید را به دقت مشاهده می‌کند. خدمات تولید شده را نمی‌توان پیش از مصرف توسط مشتری در محلی انبار نمود. ارزیابی کیفیت خدمات در همان زمانی انجام می‌پذیرد که خدمت مورد نظر مراحل مختلف تولید را طی می‌کند.
    کیفیت خدمات تنها تابع خروجی فرایند نیست. مشتریان کیفیت خدمات را تنها بر اساس خروجی فرایند تولید خدمت مورد بررسی قرار نمی‌دهند. تمامی جزئیات فرایند ارائه خدمت به مشتری موثر است. برای نمونه برای مشتری یک آرایشگاه تنها وضعیت اصلاح موی سر پس از پایان اصلاح مهم نیست. بلکه نحوه برخورد شخص آرایشگر با مشتری، صمیمیت او، رفتار او در حین آرایش و بسیاری از موارد دیگر نیز ارزیابی مشتری از کیفیت خدمت عرضه شده در آرایشگاه را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

اکثر افراد تصور می‌کنند که تعداد و اهمیت سازمان‌های تولیدی نسبت به سازمان‌های خدماتی بسیار بیشتر است. اما بر خلاف این عقیده، فعالیت‌های خدماتی نه تنها تعداد بیشتری از فعالیت‌های اقتصادی را به خود تخصیص می‌دهند، بلکه از لحاظ ارزش نیز اهمیت بیشتری دارند. پیتر دراکر معتقد است که «همه سازمان‌ها، سازمان‌های خدماتی هستند، بعضی از این سازمان‌های خدماتی محصول نیز تولید می‌کنند.»

طراحی سایت مراکز طراحی دکوراسیون داخلی

در راستای افزایش علاقه مردم به زیبایی منازل و تزئینات داخلی مراجعه به مراکز خدمات دکوراسیون داخلی مدتی است خیلی فراگیر شده است.

مراکز طراحی دکوراسیون به شدن نیازمند یک وب سایت برای ارتباط با مشتریان و نشان دادن نمونه کارهایشان هستند.

در همین راستا شرکت ایفانت اقدام به طراحی سایت برای این مراکز کرده و تا الان نمونه های موفق بسیاری هم داشته است که می توانید در صفحه نمونه کارها مشاهده نمایید .

حال به توضیح معنی و مفهوم دکوراسیون می پردازیم.

براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه».

طراحی دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند. معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد نیز باشد.

در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی، فضایی را طراحی می‌کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته‌های مخاطبش است. دکوراسیون داخلی حلقه اتصال میان معماری و طراحی داخلی است.

این رشته از طرفی همانند معماری با ساختمان و اجزا و عناصر سازنده ساختمان سروکار دارد و از طرفی مانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تاکید دارد اگر بگوییم معماری با مسائلی با مقیاس بزرگ شهری در تماس است تخصص معماری داخلی در مقیاس انسانی و ارتباط با فضاهای عمومی و شخصی است.

و ماحصل آن ارتباط انسان با جهان پیرامون است. معماران داخلی علاوه برداشتن دانش کافی در زمینه معماری به توسعه و دریافت حس دریافتی از فضاهای معمارانه می‌پردازند به گونه‌ای که حس تعلق و یکپاچگی را در فضا به وجود می‌آورد و به عبارت دیگر به معماری فضا از نقطه نظر ساکنان یا استفاده کنندگان آن می‌پردازد.