کامپوننتPhoca Documentation

 

اکثر وبسایت ها احتیاج دارند بخشی را به عنوان سوالات متداول یا مستندات در سایت خود داشته باشند.

مدیرمستندات ( Phoca Documentation) این اجازه را می دهد که محتوای جوملا را به صورت یک سایت گردآوری مستندات یا راهنمای استفاده نمایش دهید.

ادامه مطلب...

آموزش html

منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

آموزش html به صورت مرحله به مرحله در چند جلسه کوتاه آشنایی با مقدماتی از تگ های مختلف یادگیری خیلی آسان به صورت رایگان,یادگیری html بسیار ساده و آسان می باشد اگرعلاقه مندبه  یادگیری هستین این ویدئو را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...

ماژول نمایش ساعت و تاریخ

امروزه در بیشتر وبسایت ها به ویژه وبسایت های خبری و اطلاع رسانی نیاز به نمایش تاریخ و ساعت می باشد که این ماژول به سادگی این امر را برای شما ممکن نموده است.

ادامه مطلب...

آموزش برنامه نویسی به صورت گام به گام با زبان سی شارپ

تولید شده توسط (lynda.com) و منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

ویدئو آموزش سی شارپ مناسب برای افرادی برای که در ابتدای یادگیری برنامه نویسی هستند و قصد دارند با زبان #C برنامه های کوچکی را نوشته و پیاده سازی نمایند همچنین این ویدئو برای برنامه نویسانی هم که بصورت حرفه ای برنامه نویسی میکنند یک یادآوری کاملا مفید است. دراین ویدئو با مراحل ایجاد یک پروژه در محیط ویژوال آشنا خواید شد.برای یادگیری سریع وآسان این ویدئو را مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

آموزش html5

تولید شده توسط (lynda.com) و منتشر شده توسط شرکت داده پردازان ایفانت

این ویدئو آموزشی html5 به معرفی و توضیح تگ و کد بخش نوشته و متن html 5 و xhtml که شامل نحوه نمایش کلمات bold، متنهای underline ، پاراگراف ها، رفتن به خط دیگر و … می باشد می پردازیم آموزش5 html با کدهای xhtml و اشاره ای به html وxhtml در این ویدئو می باشد .یادگیری آسان به صورت مرحله به مرحله بدون هزینه ای  در چند جلسه کوتاه برای کسب اطلاعات بیشتر این ویدئو را تماشا کنید.

ادامه مطلب...