روند سفارش در ایفانت     برای مشاهده قیمت های طراحی سایت کلیک کنید     برای اینکه بدانید برتری ایفانت نسبت به رقبا چیست کلیک کنید     برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید     برای برآورد هزینه یا ثبت سفارش کلیک نمایید     برای اینکه بدانید چطور می شود به خرید اینترنتی از ایفانت اعتماد کرد کلیک کنید

تفاوت بین طراحی سایت استاتیک و داینامیک یا سایتهای پویا و ایستا

تفاوت سایت های پویا و ایستا : از نظر پویایی می توان سایتها را به دو دسته تقسیم کرد .

دسته اول : سایت های داینامیک ( پویا )

دسته دوم : سایتهای استاتیک ( ایستا )

تفاوت سایتهای استاتیک و داینامیک یا پویا و ایستا

خب حال شروع می کنیم به توضیح در مورد هر کدام .

سایتهای داینامیک : به سایتهایی گفته می شود که در طراحی آن علاوه بر زبان اچ تی ام ال از زبانهای برنامه نویسی وب و پایگاه داده ها هم استفاده می گردد.

این وب سایتهای قالبا دارای مدیریت هستند و بدون نیاز به دستکاری و تغییر کدها می توان محتوا و سایر قسمت های وب سایت را تغییر داد.

معمولا وب سایتهای داینامیک به دو دسته تقسیم می شوند .

وب سایتهای از پایه نوشته شده توسط برنامه نویس (وب سایتهای کاملا اختصاصی) : این وب سایتها بدون استفاده از کدهای آماده از پایه توسط برنامه نویس و طراح سایت برنامه نویسی می شوند . معمولا هزینه طراحی این سایتها کمی بالاتر از انواع دیگر است به همین دلیل اگر به دنبال طراحی وب سایت ارزان هستید از این مورد صرف نظر کنید .

وب سایتهای تقریبا آماده (cms ها - سیستم های مدیریت محتوا ) : ساختن سایت با استفاده از اسکریپت های آماده یا به عبارتی با استفاده از سی ام اس ها ساخته می شوند . این وب سایت ها با هزینه های کمتری ساخته می شوند .

وب سایتهای استاتیک : این وب سایت ها معمولا فقط با استفاده از html ساخته می شوند و معمولا برای تغییر در محتو و سایر قسمت های سایت باید کدهای سایت را تغییر دهید .

 

 

نظرات  

 
-1 #1 reza 1394-12-16 12:26
سلام. سایت فوق العاده خوبیه.مطالبتونم عالیه فقط بروزرسانی جدیدترین مقالات اگه بودخیلی بهتر میشد.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی