روند سفارش در ایفانت     برای مشاهده قیمت های طراحی سایت کلیک کنید     برای اینکه بدانید برتری ایفانت نسبت به رقبا چیست کلیک کنید     برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید     برای برآورد هزینه یا ثبت سفارش کلیک نمایید     برای اینکه بدانید چطور می شود به خرید اینترنتی از ایفانت اعتماد کرد کلیک کنید

طراحی سایت برای آژانس های مسافرتی و گردشگری و هتل ها

طراحی سایت برای آژانس های مسافرتی و گردشگری و هتل ها

مرکز طراحی سایت ایفانت با درک اهمیت فعالیت های آژانس های مسافرتی و گردشگری همچنین اهمیت بسیار زیاد هتل ها و در جهت کمک هدفمند به این مشاغل اقدام به اجرای طرحی مبنی بر تخفیف برای طراحی سایت به این مشاغل نموده است. اجرای این طرح شامل طراحی سایت به صورت ریسپانسیو (مناسب برای نمایش در موبایل ، تبلت و ... ) با امکاناتی نظیر فرم ثبت نام ، فرم مربوط به مشاوره ، فرم رزرو ، قابلیت مطلب گذاری ، عکس گذاری ، ویدئو گذاری ، نظر سنجی ، آمار سایت به همراه سئو داخلی کامل (بهینه سازی برای گوگل) و ... میباشد. (لازم به ذکر است که امکانات بر اساس درخواست ( نیاز ) کاربران قابل تغییر میباشند . )

بر اساس این طرح ، آژانس های مسافرتی و گردشگری و همچنین هتل هایی که در وب سایت ایفانت سفارش خود را ثبت نمایند شامل 20 درصد تخفیف طبق تعرفه های شرکت خواهند شد.

برای بهره مندی از این طرح کافیست فرم ثبت سفارش طراحی سایت را پر نمائید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی