روند سفارش در ایفانت     برای مشاهده قیمت های طراحی سایت کلیک کنید     برای اینکه بدانید برتری ایفانت نسبت به رقبا چیست کلیک کنید     برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید     برای برآورد هزینه یا ثبت سفارش کلیک نمایید     برای اینکه بدانید چطور می شود به خرید اینترنتی از ایفانت اعتماد کرد کلیک کنید

طراحی سایت برای مراکز دکوراسیون و معماری

طراحی سایت برای مراکز دکوراسیون و معماری

مرکز طراحی سایت ایفانت به علت اهمیت معماری و دکوراسیون ، اقدام به اجرای طرحی مبنی بر تخفیف به مراکز طراحی دکوراسیون و معماری نموده است. اجرای این طرح شامل طراحی سایت به صورت ریسپانسیو ( مناسب برای نمایش در موبایل ، تبلت و ... ) با امکاناتی نظیر گالری های تصاویر فوق العاده زیبا ،  اسلایدشو با قابلیت نمایش تصاویر متعدد و افکت های مختلف ، فرم ثبت سفارش ، قابلیت مطلب گذاری ، عکس گذاری ، ویدئو گذاری ، نظر سنجی ، آمار سایت به همراه سئو داخلی کامل (بهینه سازی برای گوگل) و ... میباشد. (لازم به ذکر است که امکانات بر اساس درخواست ( نیاز ) کاربران قابل تغییر میباشند . )

بر اساس این طرح ، مراکز طراحی دکوراسیون و معماری که در وب سایت ایفانت سفارش خود را ثبت نمایند شامل 20 درصد تخفیف طبق تعرفه های شرکت خواهند شد.

برای بهره مندی از این طرح ویژه لطفا فرم ثبت سفارش را تکمیل نمائید .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی